top of page

Особистий кабінет пацієнта

Щоб потрапити до особистого кабінету пацієнта, запустіть інтернет-браузер та відкрийте сайт: helsi.me

Як увійти в особистий кабінет?

 

Для входу в систему необхідно:

 

1. У правому верхньому куті натисніть «УВІЙТИ» або натисніть на 3 горизонтальні лінії та оберіть «УВІЙТИ В КАБІНЕТ» (використовується у разі авторизації через смартфон або планшет).

d858b7a0-dc85-4a0f-a86f-7f0eca52cf92.png
36e2b187-e24d-44d1-ac48-7aad7efa8712.png

2. Введіть номер телефону, який був вказаний під час реєстрації та натисніть «ДАЛІ».

d2aa6494-bcbf-4d26-9e03-44d69069fb55.png

3. Вкажіть пароль, який був створений вами особисто та оберіть «ДАЛІ».

4accbbb2-e0dd-433a-b2e9-ca20d193cf12.png

4. На вказаний номер телефону надійде дзвінок. На нього потрібно відповісти та підтвердити вхід в систему, натиснувши «ОДИН». Якщо ви новий користувач і в системі ще не зареєстровані, після вводу номера телефону одразу надійде дзвінок. Авторизація через дзвінок доступна з 07:00 до 21:00, в інший час авторизація здійснюється через смс-повідомлення.

f1496ed3-4b85-4ca3-9686-b860d09022da (1).png

Як зареєструватись в системі?

 

Для реєстрації в сервісі helsi.me необхідно:

 

1. Натиснути кнопку «УВІЙТИ» у правому верхньому куті, вказати номер телефону та натиснути кнопку «ДАЛІ», ввести отриманий через смс код та натиснути кнопку «ДАЛІ». Якщо не отримали код, його можна надіслати повторно.
 

2. Заповнити всі обовʼязкові поля в реєстраційній формі: прізвище, імʼя, стать, дата народження, контактний телефон, пароль (дотримуючись вимог до створення), інформацію для відновлення пароля (електронна пошта або кодове слово), надати згоду на обробку персональних даних.

 

3. Натиснути кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИ СЕБЕ І ПЕРЕЙТИ ДО РЕЄСТРАЦІЇ ДИТИНИ». Якщо є необхідність зареєструвати дитину, в реєстраційній формі вкажіть прізвище, імʼя, стать, дату народження, дані свідоцтва про народження дитини і натисніть кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ». Якщо не потрібно реєструвати дитину, натисніть кнопку «ПРОПУСТИТИ РЕЄСТРАЦІЮ ДИТИНИ ТА ПЕРЕЙТИ ДО ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ».

Двохетапна перевірка. Чому я не можу увійти?
 

У деяких випадках, з міркувань безпеки, система може попросити вас підтвердити, що саме ви є власником медичної картки, до якої намагаєтесь увійти. Залежно від цього вам необхідно ввести правильні дані, які зазначені в медичній картці.

 

Якщо, на вашу думку, ви вносите коректні дані, про які вас запитує система, та все одно отримуєте помилку про розбіжність даних, таке може трапитись у декількох випадках:

  • під час реєстрації вашої медичної картки лікар вніс дані з помилкою;

  • або ж ви замінили свій номер телефону на той, у якого був попередній власник, і він не оновив свої персональні дані в медичній картці.

 

Що робити у обох випадках?

 

  • Зверніться до свого сімейного лікаря або будь-якого іншого лікаря, що працює в системі Helsi, щоб він перевірив, чия медична картка закріплена за цим номером телефону.

  • Якщо номер телефону закріплений до вашої медичної карти – впевніться, що всі персональні дані, як от РНОКПП (ІПН), номер паспорта, дата народження та стать внесені правильно. За необхідності попросіть лікаря виправити помилки. Після цього спробуйте одразу увійти через сайт або додаток Helsi.

  • Якщо номер телефону закріплений за іншою медичною картою, яка не повʼязана з вами – зверніться до лікаря з проханням вказати ваш новий номер як основний саме для вашої медичної карти та прибрати його з медичної картки попереднього власника номера. Лікар додатково може перевірити, чи дійсно ви є новим власником вказаного номера телефону. Після цього спробуйте одразу увійти через сайт або додаток Helsi.

Малюнки та текст отримані з офіційного сайту helsi.me

bottom of page