top of page

Відзнака фельдшерів Білопільської первинки. Наші медики – справжні герої!

Згідно з Розпорядженням секретаря Ради національної безпеки і оборони України, нагороджено медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» 1 ступеня:

  • Ємельяненко Наталію Михайлівну – завідувачку фельдшерсько-акушерським пунктом с. Рижівка

  • Якушку Тетяну Миколаївну – завідувачку фельдшерсько-акушерським пунктом с. Іскрисківщина

Розпорядження РНБО
.pdf
Завантажити PDF • 214KB

Ємельяненко Наталія Михайлівна 1971 року народження – завідувачка фельдшерсько-акушерським пунктом с. Рижівка.


Закінчила Рильське медичне училище у 1990 році за спеціальністю «лікувальна справа». З 28.09.2018 року і по теперішній час працює на посаді завідувача ФАП с. Рижівка.


Село Рижівка знаходиться на самому кордоні з російською федерацією. З початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації на територію України з 24 лютого 2022 року с. Рижівка одне із перших зустріло російських загарбників. З початку війни і по сьогоднішній день територія Рижівського старостату знаходиться під постійними обстрілами окупантів.


Завідувачка фельдшерсько-акушерським пунктом Ємельяненко Н. М. не залишила своє робоче місце і продовжує надавати активну медичну допомогу мешканцям с. Рижівка. Під час обстрілів багато людей було поранено, яким вона надала якісну невідкладну медичну допомогу. Проводила супровід поранених до міської лікарні м. Білопілля. Також надає психологічну допомогу мешканцям с. Рижівка. Під час надання медичної допомоги хворим вдома неодноразова потрапляла під ворожі обстріли, але не покидала цих хворих. Разом з ними перечікувала обстріли в укриттях.


Незважаючи на військову ситуацію, яка складалась на кордоні та безпосередньо у с. Рижівка, відвідувала тяжкохворих, сумлінно виконувала лікарські призначення, щодня присутня на робочому місці, проводить патронажі дітей та робить профілактичні щеплення.


Так як с. Рижівка знаходиться впритул до кордону з рф, рашисти неодноразово намагалися привозити гуманітарну допомогу для населення с. Рижівка. Наталія Михайлівна сама не скористалася цією пропозицією та налаштовувала мешканців села проти загарбників, хоча ситуація з доставкою продуктів та засобів гігієни була вкрай складною.


Самостійно отримувала ліки у аптеках м. Білопілля і доставляла хворим, які їх потребували. Також надавала посильну допомогу багатодітним сім’ям і сім’ям, які потрапили в складну життєву ситуацію.


Якушка Тетяна Миколаївна 1970 року народження – завідувачка фельдшерсько-акушерським пунктом с. Іскрисківщина.


Закінчила Конотопське медичне училище у 1989 році за спеціальністю «лікувальна справа». З 28.09.2018 року і по теперішній час працює на посаді завідувача ФАП с. Іскрисківщина.


Село Іскрисківщина знаходиться на кордоні з російською федерацією. З початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації на територію України з 24 лютого 2022 року с. Іскрисківщина знаходиться під постійними обстрілами окупантів.


Завідувачка фельдшерсько-акушерським пунктом Якушка Т. М. не залишила своє робоче місце і продовжує надавати активну медичну допомогу мешканцям с. Іскрисківщина. Під час обстрілів багато людей було поранено, яким вона надала якісну невідкладну медичну допомогу. Проводила супровід поранених до міської лікарні м. Білопілля. Також надає психологічну допомогу мешканцям с. Іскрисківщина. Під час надання медичної допомоги хворим вдома неодноразово потрапляла під ворожі обстріли, але не покидала цих хворих. Разом з ними перечікувала обстріли в укриттях.


Незважаючи на військову ситуацію, яка складалась на кордоні та безпосередньо у с. Іскрисківщина, відвідувала тяжкохворих, сумлінно виконувала лікарські призначення, проводить патронажі дітей та робить профілактичні щеплення.


На прохання хворих отримувала ліки у аптеках м. Білопілля і доставляла їх хворим, що потребували. Також надавала посильну допомогу багатодітним сім’ям та сім’ям, які потрапили в складну життєву ситуацію.


В даний час фельдшерсько-акушерський пункт, який знаходиться у приміщенні Будинку культури с. Іскрисківщина, перебуває у аварійному стані внаслідок ворожих обстрілів та не придатний для прийому пацієнтів, але Тетяна Миколаївна продовжує надавати медичну допомогу шляхом відвідування хворих вдома.


934 перегляди

Comments


bottom of page