top of page

Електронний рецепт і старенький кнопковий телефон: чи існують труднощі?

Попри успішне використання електронного рецепту в різних куточках України, міфи продовжують ширитись. Наприклад, це стосується того, що ті, хто не мають смартфону, а користується стареньким кнопковим мобільним телефоном, не зможуть отримати електронний рецепт. Також існують міфи, що в селі неможливо отримати ліки за електронним рецептом. Наголошуємо: вся ця інформація не відповідає дійсності!


Електронний рецепт – це звичайне смс-повідомлення, яке надходить на будь-який мобільний телефон (як кнопковий, так і смартфон). Смс містить номер електронного рецепту, який власне і потрібен фармацевту.


На що дійсно потрібно звернути увагу, так це на пам’ять у старих кнопкових телефонах. Ємність пам’яті є обмеженою. Тому слід видаляти старі смс та іншу непотрібну інформацію, щоб отримувати нові смс.


Якщо людина не користується мобільним телефоном – лікар може роздрукувати електронний рецепт на прохання пацієнта. Це – інформаційна пам’ятка, що містить усю необхідну інформацію для отримання «Доступних ліків» безоплатно або з частковою доплатою.


Джерело: НСЗУ

34 перегляди

Comments


bottom of page