top of page

Отоскопія, офтальмоскопія та фарингоскопія: відтепер ці процедури проводять наші лікарі!

Білопільський ЦПМД – сучасний заклад. Ми прагнемо постійно впроваджувати новітні технології в медицині, нові методи обстеження та лікування наших пацієнтів. Саме тому запрошуємо нових пацієнтів для заключення декларацій.


На початку лютого наші лікарі опанували новітню апаратуру, що є у Білопільській первинці. Навіть був проведений певний іспит. Здавали і здали цей іспит всі «дорослі» лікарі (терапевти і сімейні) гідно.


Що це за обстеження?

  • Отоскопія – огляд глибинних структур зовнішнього слухового проходу, включаючи барабанну перетинку з діагностуванням відповідних захворювань.

Під час отоскопії лікар використовує спеціальний інструмент – отоскоп, який дозволяє освітлювати та оглядати вухо. Лікар може перевіряти наявність воскової пробки, запалення вушної раковини, запалення середнього вуха, поранення барабанної перетинки та інші проблеми.

  • Офтальмоскопія – огляд глибинних структур ока, включаючи сітківку.

Під час офтальмоскопії лікар використовує спеціальний інструмент – офтальмоскоп, який дозволяє розширити зіниці та освітлювати задню частину ока. Це дозволяє лікареві оглянути сітківку та інші структури ока та виявити можливі проблеми, такі як захворювання судин, невідповідність фокусування, присутність зорових дефектів, ретинопатію, глаукому, макулярний дефект, рак ока та інші захворювання.

  • Фарингоскопія – огляд ротоглотки.

Під час фарингоскопії лікар використовує спеціальний інструмент – фарингоскоп, який дозволяє освітлювати та оглядати горло. Лікар може перевіряти наявність запалення мигдаликів, задньої стінки глотки, язика та інших ділянок горла.


І вже проведено значну кількість таких досліджень (на малюнку вказано кількість за тиждень).


Що це означає для пацієнтів?


– Те, що в найбільш поширених випадках не потрібно йти на консультацію до окуліста та\або ЛОР-лікаря. За нашою статистикою – це десь у 80%. Ці обстеження і так є абсолютно безкоштовними для пацієнтів, що мають декларацію з лікарями нашого закладу! На фото представляємо процедури огляду нашими лікарями!1 036 переглядів

Commentaires


bottom of page